NAGRODY DLA POLICJANTÓW Z WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

NAGRODY DLA POLICJANTÓW Z WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO

Data publikacji 07.07.2020

Dzisiaj na Placu Zamkowym 6 w Pałacu Ślubów odbyło się uroczyste spotkanie, na którym policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji zostali wyróżnieni za osiągnięcia w służbie i osobisty wkład w poprawę bezpieczeństwa na terenie miasta stołecznego Warszawy. W uroczystości wzięło udział dziesięciu z szesnastu wyróżnionych funkcjonariuszy, którzy otrzymali dyplomy w imieniu Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy od Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Michała Domaradzkiego oraz nagrody pieniężne.

Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego podziękował policjantom za codzienną służbę oraz osobisty wkład w poprawę bezpieczeństwa na drogach, także poza godzinami pracy. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji młodszy inspektor Dariusz Ejsmont wyraził dumę i zachwyt z policjantek i policjantów, którzy każdego dnia stają na wysokości zadania i wywiązują się ze swoich obowiązków.

Codziennie funkcjonariusze stołecznej drogówki eliminują z drogi nietrzeźwych kierowców dróg, nielegalnych przewoźników osób oraz dbają o poprawę bezpieczeństwa. Zapewnienie porządku w ruchu to nasz priorytet. Statystyka wykazuje, że na stołecznych drogach jest bezpieczniej, niż w minionym roku. To zasługa policjantów i ich codziennemu wywiązywaniu się z powierzonych obowiązków.

Cieszymy się, że miasto stołeczne Warszawa docenia zaangażowanie oraz poświęcenie policjantów i od wielu lat przeznacza środki finansowe dla najlepszych funkcjonariuszy. 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym policjantkom i policjantom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z każdego dnia służby.

sierż. Gabriela Putyra

zdjęcia: Marek Szałajski