Kursy językowe - TEST ONLINE - Nauka - Komenda Stołeczna Policji

Kursy językowe - TEST ONLINE

Data publikacji 06.04.2010

W związku z koniecznością prawidłowej realizacji projektu "Doskonalenie językowe służb mundurowych w świetle przygotowań do Euro 2012", słuchacze zgłoszeni do udziału w grupach na poziomie PONADPODSTAWOWYM są zobowiązani do wypełnienia TESTU ONLINE (do piątku 16 kwietnia 2010 r. do godz. 12.00).

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością witamy w gronie uczestników szkoleń językowych w ramach realizowanego przez Komendę Stołeczną Policji oraz empik school projektu „Doskonalenie językowe słuŜb mundurowych w świetle przygotowań do Euro 2012” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, który prowadzony będzie dla Komendy Stołecznej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu, Komendy Głównej Policji, Centrum Szkolenia Policji, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m.st. Warszawy, Biura Ochrony Rządu, Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Mamy nadzieję, że zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze przez naszych doskonale przygotowanych lektorów będą dla Państwa nie tylko sposobem na rozwój, ale także
źródłem satysfakcji.

Więcej informacji o empik school znajdą Państwo na:
http://www.empikschool.com/

Słuchacze zgłoszeni do uczestnictwa na poziomie PONADPODSTAWOWYM (PP),

Pierwszym krokiem w kierunku zaoferowania Państwu najwyŜszej jakości zajęć oraz dopasowania programu i zawartości kursu do Państwa oczekiwań będzie wypełnienie testu online.

Link do testu:
http://www.empikschool.com/zapisy,firmy.html

Prosimy o wykonanie testu do piątku, 16 kwietnia 2010, do godz. 12:00.
W formularzu naleŜy wpisać miasto, numer grupy, imię i nazwisko, adres mailowy oraz wybrać język.

Po zakończeniu testów zostaniecie Państwo poinformowani o rekomendowanej grupie oraz terminie pierwszych zajęć.

Z życzeniami sukcesów edukacyjnych,

Zespół Działu Klientów Korporacyjnych
empik school
605 151 272
(22) 429 06 31