Zatrzymano 18 poszukiwanych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 18 poszukiwanych

Data publikacji 26.09.2009

Policjanci z komendy nowodworskiej w ramach akcji „Poszukiwany” tylko przez ostatnie dwa dni, zatrzymali osiemnastu poszukiwanych. Jeden był poszukiwany na podstawie listu gończego, a pozostali w celu odkonwojowania do zakładu karnego. Działania policjantów potwierdzają o nieuchronności kary za złamanie prawa.

Niemal punktualnie o 6:00 w środę rozpoczęła się akcja pod hasłem „Poszukiwany”. W wyniku podjętych działań najpierw wpadł Grzegorz P. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim na podstawie listu gończego.

Kolejnymi osobami, które wpadły w ręce funkcjonariuszy byli poszukiwani w celu przekonwojowania do zakładu karnego. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna po wpłaceniu kary grzywny, zostali zwolnieni.Kilkadziesiąt minut później wpadły kolejne cztery osoby, poszukiwane również w celu odkonwojowania do zakładu karnego.Wczoraj nowodworscy policjanci zatrzymali jeszcze jedenaście osób poszukiwanych. Bezzwłocznie po wykonaniu niezbędnych czynności, zatrzymani zostali odwiezieni zgodnie z nakazami do zakładów karnych.

Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest potwierdzeniem, że ukrywanie się przed organami ścigania, nigdy nie zwalnia z odpowiedzialności za złamanie prawa.

 

ak, ij