Zatrzymani za bójkę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za bójkę

Data publikacji 14.04.2014

Zarzut udziału w bójce usłyszały cztery osoby, które zatrzymali policjanci z mokotowskiej komendy. Jak wynika z ustaleń policjantów mężczyźni w wieku 18 i 19 lat, będąc pod wpływem alkoholu, pobili się na ulicy Śniardwy. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z patrolówki zostali wezwani na ulicę Śniardwy, gdzie jak wynikało z przekazanych informacji miało bić się kilku mężczyzn. Po przyjeździe na miejsce mundurowi zauważyli między blokami cztery osoby, które zadawały sobie ciosy rękami i nogami. Policjanci postanowili ich rozdzielić, ale kiedy podeszli bliżej, ci na ich widok rzucili się do ucieczki. Wszyscy zostali zatrzymani po krótkim pościgu. Okazali się nimi 19-letni Piotr N., jego rówieśnik Sebastian J. oraz dwóch 18-latków: Piotr K. oraz Marcin K.

Policjanci przewieźli mężczyzn do komendy. Mundurowi zbadali ich stan trzeźwości i okazało się, że trzech z nich jest pod wpływem alkoholu. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj sprawa trafiła do funkcjonariuszy zwalczających przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu, którzy po wykonaniu wszystkich czynności przedstawili mężczyznom zarzuty. Wszyscy są podejrzani o udział w bójce, za które to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

mb/aw