Areszt za zabójstwo 57-latka - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za zabójstwo 57-latka

Data publikacji 23.01.2014

Policjanci z Woli zatrzymali Michała M. Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo swojego znajomego. Do tragedii doszło kilka dni temu w jednym z mieszkań w dzielnicy. Decyzją sądu 26-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozić mu może nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z wolskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w dzielnicy. Pod wskazanym adresem policjanci ujawnili zwłoki 57-letniego mężczyzny. Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu po przeprowadzeniu czynności nie wykluczyli, że do zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. W wyniku przeprowadzonych badań w Zakładzie Medycyny Sadowej, okazało się, że mężczyzna ma obrażenia w obrębie głowy i ręki.

Następnie śledczy ustalili, że związek ze sprawą może mieć 26-letni znajomy ofiary. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się później okazało, Michał M. prawdopodobnie podczas libacji alkoholowej pokłócił się ze swoim kolegą i zaczął go bić. Prokurator postawił podejrzanemu zarzut zabójstwa. Wczoraj sąd po rozpoznaniu sprawy zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

ea/jb