Okradał własną matkę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał własną matkę

Data publikacji 12.12.2011

Od kilku lat okradał matkę a pieniądze przeznaczał na narkotyki. Kiedy kobieta w końcu zdecydowała się złożyć zawiadomienie o kradzieży pieniędzy w kwocie 1200 złotych groził jej pozbawieniem życia. Ponadto w pokoju mężczyzny funkcjonariusze ujawnili marihuanę. 19- latek usłyszał już trzy zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do pruszkowskiej komendy zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że z jej konta bankomatowego syn dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1200 złotych. Podczas przyjmowania zawiadomienia kobieta opowiedziała również o problemach wychowawczych z synem, między innymi o podejrzeniach dotyczących jego uzależnienia od narkotyków i tego, że skradzione pieniądze przeznaczył na ich zakup. Kiedy kobieta poinformowała syna, że zamierza zgłosić się na policję i o wszystkim opowiedzieć, mężczyzna zaczął jej grozić pozbawieniem życia.

19- latek został zatrzymany. W pokoju mężczyzny funkcjonariusze ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Łukasz R. usłyszał trzy zarzuty: kradzieży pieniędzy, kierowania gróźb wobec matki oraz posiadania środków odurzających. Łukasz R. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za swoje zachowanie w najbliższym czasie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

io,dn