Ukradł skarbonkę z datkami na cele dobroczynne - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł skarbonkę z datkami na cele dobroczynne

Data publikacji 29.11.2011

Przed południem wszedł do baru w centrum, skąd ukradł skarbonkę, do której zbierano datki na cele dobroczynne. Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu szybko wytypowali 29-letniego Pawła S. Już po zatrzymaniu mężczyzna przyznał się do winy. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do 5 lat więzienia.

Do dużego baru sieciowego w centrum wszedł mężczyzna, który ukradł skarbonkę, do której zbierano pieniądze na cele dobroczynne. Według pełnomocnika pokrzywdzonego wartość strat wyniosła około 300 złotych. Sprawą od razu zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu. Po przejrzeniu materiału dowodowego wytypowali mężczyznę, który najprawdopodobniej dopuścił się tej kradzieży.

Wczoraj przed południem w jednej z podwarszawskich miejscowości zatrzymali 29-letniego Pawła S. W czasie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się do kradzieży. Jak sam tłumaczył, był pijany, gdy kradł skarbonkę, więc nie pamięta żadnych szczegółów zdarzenia. W przeszłości był już karany za kradzieże sklepowe. 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia.

ea/to