Poszło o pieniądze - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszło o pieniądze

Data publikacji 16.05.2011

Bielańscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 40 do 66 lat, którzy będąc pod wpływem alkoholu, przy ul. Barcickiej wszczęli bójkę. Mężczyźni mieli we krwi od 1,7 do 3,6 promila alkoholu. Powodem takiego zachowania były rozliczenia finansowe. Trzej mężczyźni po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Około 19.00 bielańscy policjanci zostali skierowani na ulicę Barcicką, gdzie miała mieć miejsce bójka. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali trzech bijących się, zakrwawionych mężczyzn. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania, zatrzymując 40-letniego Marka S., 66-letniego Adama R. i 40-letniego Pawła W. Dwaj z nich mieli w kieszeni noże, na szczęście nie zdążyli ich użyć, gdyż na miejscu pojawili się mundurowi.

Wszyscy trzej mężczyźni byli kompletnie pijani, we krwi mieli od 1,7 do 3,9 promila alkoholu. Jak się okazało, bójka była efektem kłótni, do której doszło w trakcie wspólnej libacji alkoholowej, a powodem jej były pieniądze.

Mężczyźni zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie oraz izbie wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu całą trójką zajęli się bielańscy śledczy, od których usłyszeli oni zarzuty udziału w bójce. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dt, eb