Pijany ojciec i agresywny obywatel - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany ojciec i agresywny obywatel

Data publikacji 28.03.2011

Zaczęło się od tego, że spacerował pijany z 4-letnią córką nad brzegiem jeziorka. Potem była szybka interwencja policjantów i zatrzymanie 36-letniego Krzysztofa D. Na tym nie koniec. Agresywny mężczyzna z ponad 3 promilami alkoholu we krwi zdążył jeszcze naruszyć nietykalność cielesną funkcjonariuszy i uszkodzić radiowóz. Dziś usłyszy zarzuty.

Było niedzielne popołudnie, kiedy policjanci z patrolówki otrzymali informację na temat małej dziewczynki, która pozostaje pod opieką nietrzeźwego ojca.

Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie. Okazało się, że 36-letni mężczyzna mając ponad 3 promile alkoholu we krwi spacerował z 4-letnią córką nad brzegiem jeziorka. W chwili interwencji Krzysztof D. nie bardzo wiedział, co się wokół niego dzieje.

Policjanci zajęli się dzieckiem, przekazali dziewczynkę pod opiekę matki. Zatrzymany mężczyzna przez cały czas zachowywał się bardzo agresywnie, był wulgarny wobec mundurowych. Dopuścił się nawet naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, a także podczas drogi do ośrodka dla osób nietrzeźwych uszkodził radiowóz.

Dziś funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzą kompletny materiał dowodowy i na tej podstawie przedstawią zatrzymanemu zarzuty.

ea/jw