Zatrzymani za bójkę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za bójkę

Data publikacji 07.03.2011

Sześć osób zatrzymali ursynowscy policjanci po tym, jak kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały ich bójkę przy ulicy Belgradzkiej. Anna S., Robert G., Paweł G., Michał A., Piotr J. oraz Szymon G. usłyszeli wczoraj zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Około 2.00 funkcjonariusze zostali wezwani na ulicę Belgradzką, gdzie miała mieć miejsce bójka kilku osób. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Po przybyciu na miejsce mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn oraz kobietę. Mimo, że jedna z tych osób miała liczne obrażenia twarzy, nikt nie chciał powiedzieć  co się stało. 20-letnia Anna S., 21-letni Robert G. oraz 20-letni Paweł G. zostali przewiezienie do ursynowskiego komisariatu.

Jak ustali policjanci, pozostali uczestnicy zajścia poszli w kierunku pobliskiego parku. Tam też drugi patrol zatrzymał 33-letniego Michała A., 21-letniego Piotra J. oraz 18-letniego Szymona G. Całą trójka również trafiła do policyjnego aresztu. Jak się potem okazało, wszyscy byli pijani.

Po wytrzeźwieniu wszyscy usłyszeli zarzut za popełnione przestępstwo. Żadna z osób nie potrafiła wytłumaczyć, co było powodem sprzeczki, a w konsekwencji bójki. Za udział w bójce grozi im do 3 lat więzienia.
 

mb/mz