Znęcał się nad matką i groził ojcu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad matką i groził ojcu

Data publikacji 03.10.2010

Trzymiesięczny areszt - taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoimi rodzicami. Jak ustalili śledczy z komisariatu na warszawskim Bemowie, Krzysztof S. utrudniał życie rodzicom od 2007 roku. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Krzysztof S. nie miał szacunku dla swoich rodziców. Wielokrotnie groził ojcu pozbawieniem życia i zdrowia. W stosunku do matki był agresywny, popychał ją, szarpał, uderzał pięściami. Kiedy ostatnio wszczął kolejną awanturę, rodzice wezwali Policję. Mundurowi bezzwłocznie przyjechali na miejsce. 24-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu.

Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad matką oraz kierowania gróźb karalnych w stosunku do ojca. Na podstawie zebranego materiału dowodowego sąd zadecydował o zastosowaniu wobec Krzysztofa S. środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztowania. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mm, jb