Znęcał się od dnia ślubu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się od dnia ślubu

Data publikacji 17.09.2010

Pokrzywdzona powiadomiła policjantów, że jej mąż znęca się nad nią psychicznie i fizycznie od 21 lat, a dokładniej, od dnia ślubu. W chwili interwencji Arkadiusz Z. miał 2,3 promila alkoholu we krwi. 44-latek usłyszał już zarzut, teraz stanie przed sądem.

Przed 20.00 radiooperator skierował jedną z załóg patrolowo-interwencyjnych do mieszkania na terenie Grochowa. Niestety nikt nie otworzył policjantom drzwi. Po chwili okazało się, że wzywająca pomocy kobieta czeka w innym miejscu, ponieważ w obawie przed agresją męża uciekła z domu.

Stróże prawa wrócili z kobietą do mieszkania, tam zatrzymali 44-letniego Arkadiusza Z. Był pijany, miał 2,3 promila alkoholu we krwi. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestęstwa. Z zeznań kobiety wynikało, że mąż odkąd go zna nadużywa alkoholu. Znęcał się nad nią zarówno psychicznie jak i fizycznie od 21 lat, dokładnie od dnia ślubu. Ciągłe awantury, ciąganie za włosy, krzyki, bicie. W końcu miara się przebrała.

Arkadiusz Z. trafił do ośrodka dla osób nietrzeźwych. nastepnie dochodzeniowcy przedstawili mu zarzut. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

dt, jw