Szukał schronienia w Piasecznie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szukał schronienia w Piasecznie

Data publikacji 27.07.2010

Piaseczyńscy policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który zakłócał porządek publiczny. 29-latek na widok funkcjonariuszy próbował uciekać. Policjanci bardzo szybko wyjaśnili przyczyny takiego zachowania mężczyzny. Z policyjnej bazy danych jednoznacznie wynikało, że Robert J. jest poszukiwany listem gończym przez sąd w Lubartowie. Zatrzymany mężczyzna został umieszczony w areszcie.

Policjanci z Piaseczna wczoraj podjęli interwencję w Żabieńcu. Nietrzeźwy mężczyzna zakłócał porządek publiczny. Mężczyzna na widok policyjnych mundurów wpadł w popłoch i kompletnie nie wiedział, co ze sobą zrobić. W końcu zaczął uciekać. Policjanci skutecznie mu w tym przeszkodzili. Bardzo szybko okazało się, dlaczego mężczyzna unikał spotkania z funkcjonariuszami.

Policjanci ustalili, że 29-letni Robert J., mieszkaniec powiatu lubartowskiego jest poszukiwany listem gończym wystawionym przez sąd w Lubartowie do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Do prowadzonych spraw był poszukiwany przez komisariaty w Kocku i Górze Kalwarii, a także do ustalenia miejsca pobytu przez piaseczyńską prokuraturę. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i złamanie zakazu sądowego prowadzenia pojazdów.

ea/hkk