Bił, popychał, wykręcał ręce - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bił, popychał, wykręcał ręce

Data publikacji 14.07.2010

33-letni Piotr S. został zatrzymany w trakcie kolejnej awantury domowej, którą urządził w mieszkaniu przy ulicy Balzaka. Mężczyzna od kilku tygodni znęcał się psychiczne i fizycznie nad swoją matką. O całym zajściu mundurowych powiadomiła pokrzywdzona kobieta. Ofiara zdecydowała się złożyć zawiadomienie o popełnieniu przez syna przestępstwa, gdyż bała się, że groźby zostaną spełnione.

Policję zawiadomiła kobieta, której syn po raz kolejny urządził w domu awanturę. Mężczyzna był bardzo agresywny, groził matce pozbawieniem życia. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Jak się okazało, 33- latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką od kilku tygodni.


Kobieta zdecydowała się powiadomić Policję, gdyż tego typu sytuacja nie zdarzyła się po raz pierwszy i pokrzywdzona obawiała się o swoje bezpieczeństwo. Agresja syna coraz bardziej przybierała na sile. Piotr S. bił matkę po całym ciele, popychał, wykręcał ręce, wyzywał ją słowami wulgarnymi. Ofiara postanowiła w końcu złożyć zawiadomienie o przestępstwie.


Policjanci zatrzymali awanturnika i przewieźli na komendę. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za znęcanie się nad najbliższymi Piotrowi S. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór.
 

 

ps/eb