Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany zwalniał policjantów powołując się na znajomości

Data publikacji 12.07.2010

Policjanci patrolujący dzisiejszej nocy ulice Otwocka, podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn. W ich „obronie” stanął przypadkowy przechodzień, który odpowie teraz nie tylko za znieważenie funkcjonariuszy, był on także poszukiwany do zakładu karnego. Grozi mu teraz dodatkowy rok pozbawienia wolności.

O tym, że nie należy przeszkadzać w czasie interwencji policyjnej przekonał się 26-letni Marcin A. Dzisiejszej nocy patrolujący ulice Otwocka funkcjonariusze prewencji zauważyli, jak na środku jezdni dwóch młodych mężczyzn zachowuje się niestosownie. Dla tych dwóch Panów zakończyło się to mandatami karnymi, natomiast w ich „obronie” stanął przypadkowy przechodzień.

Mężczyzna widząc policjantów zaczął ich wyzywać i zwalniać z pracy, zasłaniając się przy tym znajomościami, jakie ponoć posiada „ na górze”. Nie stosował się do wydawanych mu poleceń i podawał fałszywe dane osobowe. Jak się później okazało, miał ku temu swoje powody. Był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości. Jeszcze dziś 26-letni Marcin A. usłyszy zarzuty znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu za to do roku pozbawienia wolności.

 

ak, js