Zatrzymani za gwałt na 15-latce - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za gwałt na 15-latce

Data publikacji 11.07.2010

Mokotowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili 15-latkę. 28-letni Sebastian B. oraz jego 26-letni brat Dawid B. trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzut dokonania zgwałcenia . Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Wczoraj na wniosek prokuratury zostali tymczasowo aresztowani przez sąd.

Zdarzenie miało miejsce na jednej z mokotowskich ulic. Sprawcy podeszli do spacerującej młodej dziewczyny. Mężczyźni zachowywali się agresywnie i w pewnym momencie siłą zaciągnęli 15-latke do znajdującego się w pobliżu barakowozu,. Tam zgwałcili swoją ofiarę. Po jakimś czasie dziewczyna wydostała się na zewnątrz i zaczęła szukać pomocy. Zaniepokojeni jej zachowaniem mieszkańcy pobliskich zabudowań wezwali na miejsce policjantów.


Krótko po zdarzeniu funkcjonariusze zastali gwałcicieli na miejscu przestępstwa. 28-letni Sebastian B. oraz 26-letni Dawid B. trafili do policyjnego aresztu, a sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Mężczyźni usłyszeli w prokuraturze zarzut za przestępstwo, którego się dopuścili. Wczoraj zostali tymczasowo aresztowani przez sąd. Grozi im do 12 lat więzienia.


mb
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.11 MB)