Odpowie za znęcanie się nad matką - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znęcanie się nad matką

Data publikacji 06.07.2010

Za znęcanie psychiczne i fizyczne odpowie 27-letni Tomasz K. zatrzymany przez policjantów z warszawskiego Śródmieścia tuż po awanturze domowej, którą urządził wczoraj wieczorem. Młody mężczyzna po alkoholu zawsze jest agresywny a tym razem wybił szybę w oknie mieszkania. To już kolejna awantura w tym domu i kolejna policyjna interwencja. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat więzienia.

Pod numer alarmowy Policji około 23.00 zadzwoniła zdenerwowana kobieta, prosząc o policyjną interwencję. W czasie dalszej rozmowy okazało się, że syn jest kompletnie pijany i awanturuje się w domu. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce awantury. Kiedy zapukali do mieszkania, otworzyła zapłakana kobieta. Jak się okazało, 27-letni Tomasz K. wrócił do domu będąc pod wpływem alkoholu i zaczął się awanturować. Mężczyzna zdemolował mieszkanie, wyzywając swoją matkę.

Po raz kolejny kobieta zdecydowała się powiadomić Policję, że jej syn znęcał się nad nią już od dłuższego czasu. Wcześniej, gdy był po alkoholu, bez powodu wyzywał ją i urządzał awantury. Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało prawie 1.4 promila alkoholu we krwi. Trafił do izby wytrzeźwień. Dziś mundurowi ze śródmiejskiej dochodzeniówki będą prowadzili czynności w tej sprawie zmierzające do przedstawienia mu zarzutu znęcania się nad matką.
 

 

ak, to