Poszukujemy sprawcy napadów na salon gier - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy napadów na salon gier

Data publikacji 01.07.2010

Śródmiejscy policjanci poszukują sprawcy napadów na salon gier przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Po przejrzeniu zabezpieczonych do spraw monitoringów przygotowano zdjęcia, na których jest napastnik. Najprawdopodobniej mężczyzna na zdjęciach trzykrotnie napadał na ten sam salon. W czasie zdarzenia groził personelowi nożem.

Do pierwszego napadu doszło pod koniec marca, drugi miał miejsce w połowie kwietnia, a trzeci w połowie maja. Za każdym razem sprawca wchodził do salonu pomiędzy 2.00 a 5.00 nad ranem. Gdy upewnił się, że nikogo nie ma w środku wyciągał zza kurtki kuchenny nóż, którym terroryzował obsługę, kradnąc pieniądze z kasy.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości lub miejsca pobytu sprawcy napadów, proszeni są o kontakt z Wydziałem dw. z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu KRP Warszawa I, ul. Wilcza 21, tel. 22 603-66-53 i 22 603-60-02 lub 22 603-70-55 . Informacje można też przekazać na nr 997 lub 112. Zapewniamy anonimowość.

ea/to