Zatruwał życie rodzinie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatruwał życie rodzinie

Data publikacji 08.06.2010

Od trzech lat w milczeniu znosiła bicie, poniżanie, wyzwiska. W ostatnim czasie jednak sytuacja się nasiliła. Kobieta zdecydowała się o wszystkim powiadomić policjantów z komisariatu w Ursusie. 41-letni Mariusz W. został zatrzymany. Był pijany, miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Prokurator zastosował wobec niego dozór Policji.

Według ustaleń policjantów z Ursusa zatrzymany mężczyzna od trzech lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną w obecności nieletnich dzieci. Mężczyzna groził kobiecie pozbawieniem życia, wyzywał ją, a nawet posuwał się do rękoczynów.

Poszkodowana przez te wszystkie lata w milczeniu cierpiała. W ostatnim czasie jednak sytuacja się nasiliła. Kobieta tym razem zdecydowała się opowiedzieć policjantom z Ursusa, o tym, co przeżywała od kilku lat. Ci bezzwłocznie zatrzymali agresywnego małżonka, który w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu.

Mariusz W. usłyszał już zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego. Prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ew