Poszukiwani za kratkami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani za kratkami

Data publikacji 07.05.2010

Piaseczyńscy policjanci w ciągu kilku godzin zatrzymali dwie osoby poszukiwane. Najpierw w ręce kryminalnych wpadł 28-letni Marcin J., który na podstawie nakazu doprowadzenia został umieszczony w areszcie śledczym. Kilka godzin później policjanci zatrzymali 27-letniego Piotra B., poszukiwanego również w celu odbycia kary.

Policjanci pionu kryminalnego otrzymali informację, że 28-letni Marcin J. najprawdopodobniej jest właśnie u siebie w domu. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Funkcjonariusze błyskawicznie udali się pod wskazany adres i tam faktycznie zastali Marcina J. Został on zatrzymany i zgodnie z dyspozycją nakazu umieszczony w areszcie śledczym.

Dosłownie kilka godzin później kryminalni zatrzymali 27-letniego Piotra B. Mężczyzna od pewnego czasu ukrywał się na terenie powiatu. Wszystko wskazywało na to, że dobrze zdawał sobie sprawę, że jest poszukiwana. Nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego za 27-latkiem wydał również Sąd Rejonowy w Piasecznie.

Poszukiwani trafią teraz zgodnie z dyspozycją sądu do oddziałów penitencjarnych, gdzie odbędą kary za wcześniej popełnione przestępstwa.

 

ak, mp