Narkotyki w "jajku niespodziance" - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w "jajku niespodziance"

Data publikacji 03.03.2010

33 zawiniątka z heroiną zabezpieczyli policjanci w mieszkaniu 24-letniego mężczyzny. Narkotyki były ukryte w łazience, w „jajku niespodziance”. Druga z zatrzymanych osób również przechowywała środki odurzające w łazience. Tym razem była to amfetamina i marihuana. Noc w policyjnym areszcie spędziło także trzech innych mężczyzn, którzy są podejrzewani o posiadanie suszu roślinnego. Dziś sprawami zajmą się wolscy śledczy.

Przed 19:00 na jednej z wolskich ulic policjanci z wydziału kryminalnego zauważyli dobrze im znanego, 24-letniego Piotra W. Funkcjonariusze podejrzewali, że może on posiadać narkotyki, więc skontrolowali jego mieszkanie. Jak się później okazało, mieli rację. W łazience, na półce leżało opakowanie po „jajku niespodziance”, wewnątrz były 33 zawiniątka z heroiną. Narkotyki zabezpieczono natomiast Piotra W. zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Dzisiaj sprawą zajmą się wolscy dochodzeniowcy.

Również przed 19:00 w centrum Woli inna policyjna załoga z wydziału kryminalnego wylegitymowała 36-letniego Roberta K. i skontrolowała jego mieszkanie. W efekcie zabezpieczono dwie folie z narkotykami i poszukiwany telefon komórkowy. Amfetaminę i marihuanę znaleziono w łazience, pod półką ścienną. Natomiast aparat, mężczyzna trzymał w pomieszczeniu gospodarczym.

Robert K. po nocy spędzonej w wolskim areszcie odpowie za swoje czyny.

Do izby zatrzymań trafiło również trzech mężczyzn w wieku od 19 do 30 lat. Żaden z nich nie przyznawał się do wyrzuconej na chodnik marihuany. Dziś prowadzący sprawę policjanci ustalą właściciela. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/eg