Zatruwał życie rodzinie od 10 lat - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatruwał życie rodzinie od 10 lat

Data publikacji 26.01.2010

Od 10 lat w milczeniu znosiła bicie, poniżanie, wyzwiska. W ostatnim czasie jednak sytuacja się nasiliła. Kobieta zdecydowała się przestać milczeć i o wszystkim powiadomiła policjantów z komisariatu w Ursusie. 35-latek został zatrzymany. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego dozór Policji.

Według ustaleń policjantów z Ursusa zatrzymany mężczyzna od 10 lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną w obecności nieletnich dzieci. Mężczyzna groził kobiecie pozbawieniem życia, wyzywał ją, a nawet posuwał się do rękoczynów.

Poszkodowana przez te wszystkie lata w milczeniu cierpiała. W ostatnim czasie jednak sytuacja się nasiliła. Kobieta uciekła z mieszkania i schroniła się u sąsiadki. Tym razem zdecydowała się opowiedzieć policjantom z Ursusa, o tym co przeżywała od kilku lat. Ci bezzwłocznie zatrzymali agresywnego małżonka, który w organizmie miał pół promila alkoholu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, ew