Policjanci przerwali mu ponad dwuletnią „przepustkę” - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przerwali mu ponad dwuletnią „przepustkę”

Data publikacji 10.12.2009

Poszukiwanego od ponad dwóch lat listem gończym 37- letniego Arkadiusza S. zatrzymali policjanci z posterunku w Wiązownie. Mężczyzna wpadł, bo rozpoznał go dzielnicowy, który przeglądał policyjną bazę danych o osobach poszukiwanych. Jeszcze dziś 37- latek trafi do zakładu karnego.

Kilka dni temu jeden z dzielnicowych posterunku w Wiązownie, w trakcie przeglądania bazy danych o osobach poszukiwanych zwrócił uwagę na zdjęcie Arkadiusza S. Twarz mężczyzny wydała mu się znajoma. O swoim spostrzeżeniu poinformował pozostałych policjantów tutejszego posterunku.


Dokładnie przypomniał sobie miejsce, gdzie mógł go widzieć. Spostrzegawczość i pamięć dzielnicowego, okazała się celna. We wskazanym rejonie policjanci patrolujący ulice zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi 37- latka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i nie chciał podać swoich danych. Został zatrzymany.


Po wytrzeźwieniu okazało się, że jest to właśnie poszukiwany przez sąd w Ostrowcu Świętokrzyskim Arkadiusz S. Mężczyzna ten ponad dwa lata temu wyszedł na kilkudniową przepustkę z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za liczne kradzieże i włamania do samochodów. Policjanci przerwali mu tą przedłużoną „przepustkę” i jeszcze dziś trafił on ponownie do zakładu karnego.


js/rsz