Znęcał się i okradał - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się i okradał

Data publikacji 08.12.2009

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad konkubiną, sukcesywnie wynosił z jej domu pieniądze, w sumie ukradł 3600 złotych. Pewnego dnia wtargnął do jej domu, zniszczył telewizor, na koniec po raz kolejny wyzywał ją i kilkakrotnie uderzył w twarz. Zaalarmowani policjanci z Rembertowa błyskawicznie zatrzymali 43-letniego Piotra P. Usłyszał trzy zarzuty.

Dochodziła 22.00, kiedy to policjanci z komisariatu w Rembertowie udali się na ulicę Klasztorną. Pomocy wzywała kobieta, nad którą znęcał się konkubent.

Na miejscu okazało się, że chwilę wcześniej doszło do awantury. 43-letni Piotr P. wdarł się bez pozwolenia do mieszkania pokrzywdzonej, zniszczył telewizor , a do tego uderzył kilka razy kobietę w twarz. Był pijany.

Funkcjonariusze błyskawicznie opanowali sytuację. Zatrzymali mężczyznę. Ustalili, że konkubent od jakiegoś czasu sukcesywnie okradał zawiadamiającą, wynosił jej pieniądze, w sumie ukradł 3600 złotych. Przez cały czas też znęcał się psychicznie i fizycznie nad pokrzywdzoną.

Mundurowi umieścili zatrzymanego w izbie wytrzeźwień, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Dochodzeniowcy z Rembertowa przedstawili 43-latkowi 3 zarzuty, kradzieży, uszkodzenia mienia oraz znęcania się psychicznego i fizycznego.

dt, jw