Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

Data publikacji 12.09.2019

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 56-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym, w związku z podejrzeniem przestępstwa przestępstwo przeciwko mieniu. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 56-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres dwóch lat.

ms/kk