Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie kobiety zginęły na przejściu dla pieszych! Apelujemy o ostrożność i rozwagę na drogach!

Data publikacji 29.07.2019

Policjanci badają przyczyny śmiertelnego potrącenia dwóch kobiet przechodzących przez przejście dla pieszych w Koloni Warszawskiej na drodze krajowej nr 7. Niestety to kolejny tragiczny wypadek na drogach powiatu. Policjanci ponownie apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

W miniony piątek po 21.00 doszło to kolejnego tragicznego w skutkach wypadku drogowego na terenie powiatu piaseczyńskiego, w którym śmierć poniosły dwie starsze kobiety!

Przechodząc przez przejście dla pieszych 82 i 78-letnie kobiety zostały potrącone przez jadącego od strony Warszawy kierowcę peugeota. Obie piesze zginęły na miejscu.

Za kierownicą pojazdu siedział 21- letni mężczyzna. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Obecnie funkcjonariusze ustalają między innymi prędkość, z jaką poruszał się kierowca peugeota. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury w Piasecznie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu szczegółowego przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211.

Policjanci ponawiają apel do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

ea/js