Szczęśliwy finał poszukiwań 78-latki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 78-latki

Data publikacji 19.07.2019

Prowadzone pod nadzorem policjantów z wydziału kryminalnego komendy w Piasecznie poszukiwania za zaginioną 78- letnią kobietą doprowadziły do szczęśliwego finału. Wyczerpaną kobietę odnaleziono około 6 kilometrów od miejsca zamieszkania w trudno dostępnym rejonie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Od środowego wieczora policjanci z Konstancina- Jeziorny i Piaseczna prowadzili poszukiwania za zaginioną 78- letnią kobietą. Działania prowadzone były przy ogromnym zaangażowaniu funkcjonariuszy. Użyto psów tropiących, a także dronów i policyjnego śmigłowca. Sprawdzono autobusy komunikacji miejskiej i przeprowadzono rozmowy z kierowcami, którzy w rejonie prowadzonych poszukiwań obsługiwali wytypowane trasy.

O pomoc poproszono także policjantów z komisariatu rzecznego, którzy przeszukiwali teren położony na Wisłą. W akcji uczestniczyli również druhowie z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziś po godzinie 13.30 naczelnik wydziału kryminalnego z Piaseczna poinformował o odnalezieniu kobiety 6 kilometrów od miejsca zamieszkania w trudno dostępnym rejonie leśnym Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W tej chwili odnaleziona została zabrana przez pogotowie ratunkowe do jednego ze szpitali.

js