Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z 240 gramami narkotyków w rękach dzielnicowych z Wawra

Data publikacji 10.07.2019

Dzielnicowi z Wawra wykorzystali informację operacyjną i zatrzymali dwie osoby oraz zabezpieczyli łącznie prawie 240 gramów gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. 21-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających został objęty policyjnym dozorem.

Dzielnicowi z komisariatu w Wawrze podczas służby otrzymali informację na temat miejsca, gdzie mogą znajdować się osoby posiadające narkotyki.

Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn siedzących w bmw, którzy na widok policjantów wpadli w popłoch. Bardzo szybko wyjaśniło się, z jakiego powodu osoby były takie nerwowe. Mundurowi znaleźli w ubraniu kierowcy oraz w saszetce i innych miejscach w samochodzie susz roślinny. Po przeszukaniu mieszkania 21-latka znaleźli kolejne porcje suszu i wagę elektroniczną. Łącznie dzielnicowi zabezpieczyli blisko 240 gramów marihuany.

Śledczy z komisariatu przy ulicy Mrówczej zgromadzili materiał dowodowy, który stał się podstawa do przedstawienia 21-latkowi zarzutu posiadania  narkotyków, podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

ea/jw