Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Bielańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze przeprowadzili akcję na jednym z bielańskich osiedli. W miejscu zamieszkania 44-latka znaleźli ponad 59 gramów marihuany oraz ponad 170 gramów amfetaminy. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Kryminalni z bielańskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację o  mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. W jego miejscu zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli wagę elektroniczną, torebki foliowe i zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego oraz białym proszkiem, a także pieniądze w kwocie 2180 złotych.

Zatrzymany został przewieziony do komendy oraz umieszczony w policyjnym areszcie. Wstępne badania zabezpieczonych substancji wykazały, że susz roślinny to marihuana, a biały proszek to amfetamina.

Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 44-latek został objęty policyjnym dozorem.

ks/mb

  • Zabezpieczona przez policjantów marihuana i amfetamina
    Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczona przez policjantów marihuana i amfetamina
    Zabezpieczona przez policjantów marihuana i amfetamina
  • Zabezpieczona przez policjantów marihuana, amfetamina i pieniądze
    Zabezpieczona przez policjantów marihuana, amfetamina i pieniądze