Poszukiwany i kradzione kołpaki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany i kradzione kołpaki

Data publikacji 27.11.2009

Kryminalni zatrzymali 21-letniego Witolda W., za którym prokuratura wydała nakaz doprowadzenia. Fakt, że był poszukiwany nie stanowił jego jedynego problemu. Mężczyzna w mieszkaniu posiadał 8 sztuk kołpaków od samochodów różnych marek. Odpowie za paserstwo.

Kryminalni zajmujący się ściganiem osób ustalili, gdzie może przebywać 21-letni Witold W., za którym prokuratura wydała nakaz doprowadzenia.

Niezwłocznie udali się pod wskazany adres, niestety nikt nie chciał ich wpuścić. Funkcjonariusze mieli pewność, że poszukiwany mężczyzna przebywa w lokalu. Po jakimś czasie udało się wejść kryminalnym do środka. Zgodnie z podejrzeniem zastali 21-latka. Witold W. udawał, że nie ma pojęcia o jakichkolwiek poszukiwaniach jego osoby.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi znaleźli i od razu zabezpieczyli kołpaki samochodowe różnych marek w ilości 8 sztuk. Mężczyzna nie był w stanie w jasny i logiczny sposób wyjaśnić, skąd je ma.

Okazało się, że 4 sztuki pochodzą z kradzieży dokonanych na terenie dzielnicy. Policjanci ustalają jeszcze do kogo należą kolejne 4. Dochodzeniowcy przedstawili już zatrzymanemu zarzut paserstwa.

ea/jw