Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za jazdę po narkotykach, a jego kompan za posiadanie kokainy

Data publikacji 13.06.2019

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających odpowie 27-letni kierowca, a jego 30-letni kolega za posiadanie kokainy. Mężczyźni zostali zatrzymani przez stołecznych wywiadowców na ulicy Żeromskiego. Śledczy z Bielan już przestawili im zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za kierowanie pojazdem pod ich wpływem do 2 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali do kontroli kierującego nissanem. Zarówno mężczyzna siedzący za kierownicą, jak i jego kolega zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Funkcjonariusze nie pomylili się, 30-latek posiadał przy sobie kokainę. 27-letni kierowca również złamał prawo, po badaniach okazało się, że prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków.

Mężczyźni zostali zatrzymani oraz trafili do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili 30-latkowi  zarzut za posiadanie środków odurzających, a jego koledze zarzut kierowania pojazdem pod ich wpływem. Teraz 30 -latkowi może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Młody kierowca musi się liczyć z karą pozbawienia wolności do 2 lat oraz odebraniem prawa jazdy.

ea/ks