Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili, grozili i zabrali telefony komórkowe, zostali tymczasowo aresztowani

Data publikacji 24.05.2019

Policjanci z Bielan zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój oraz kobietę podejrzaną o udział w pobiciu. Do zdarzeń doszło kilka dni temu oraz w marcu tego roku. Pokrzywdzony doznał urazów ciała oraz stracił dwa telefony komórkowe o łącznej wartości 2700 złotych. Wobec podejrzanych sąd zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.

Mundurowi z bielańskiej komendy kilka dni temu otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z budynków na terenie dzielnicy kilka osób zakłóca spokój, próbując sforsować drzwi do mieszkania, grożąc i wykrzykując słowa wulgarne. Funkcjonariusze błyskawicznie znaleźli się na miejscu. Kobieta i trzej mężczyźni biorący udział w zdarzeniu zostali przewiezieni do komendy przy Żeromskiego.                                                    

Jak się okazało, zatrzymani wspólnie i w porozumieniu, w różnym składzie osobowym dopuścili się rozboju, pobicia, a jeden z nich groził młodemu mężczyźnie. Do przestępstw doszło kilka dni temu oraz w marcu tego roku. Pokrzywdzony doznał  urazów ciała oraz stracił dwa telefony komórkowe o wartości 2700 złotych.

Śledczy po zebraniu materiału dowodowego zawnioskowali o zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku, mężczyźni i kobieta najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

ea/ks  

 

  • Policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę do radiowozu.
    Policjanci prowadzą jednego z zatrzymanych mężczyzn do radiowozu
  • Policjant przesłuchuje jednego z zatrzymanych mężczyzn.
    Policjant przeprowadza czynności z jednym z zatrzymanych mężczyzn