40 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów nie trafi na rynek - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

40 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów nie trafi na rynek

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą mińskiej komendy zabezpieczyli 40 tys. sztuk nielegalnych papierosów. Akcja została przeprowadzona w jednym z mieszkań w Mińsku Mazowieckim. Do sprawy została zatrzymana 46-letnia kobieta. Usłyszała ona zarzut nielegalnego posiadania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Podejrzana przyznała się do zarzucanego czynu.

Dzięki operacyjnemu rozpoznaniu policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą, namierzono mieszkanie w Mińsku Mazowieckim, w którym miały być przechowywane papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci przeprowadzili akcję, podczas której przeszukali wytypowane miejsce. W jednym z pokoi funkcjonariusze znaleźli 10 kartonów, a w nich 40 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów. Towar został zabezpieczony

46-letnia mieszkanka Mińska Mazowieckiego trafiła na komendę, gdzie usłyszała zarzut nielegalnego posiadania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Przyznała się do tego czynu i dobrowolnie poddała się karze grzywny oraz przepadkowi zabezpieczonych papierosów.

Funkcjonariusze będą teraz ustalać źródło pochodzenia zabezpieczonej kontrabandy.

mz/mb

 

  • Zabezpieczone przez policjantów papierosy bez polskich znaków akcyzy
  • Zabezpieczone przez policjantów papierosy bez polskich znaków akcyzy
  • Zabezpieczone przez policjantów papierosy bez polskich znaków akcyzy