Odpowie za kradzież blisko 400 kg ziemniaków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież blisko 400 kg ziemniaków

Data publikacji 24.04.2019

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego, gdy tylko zostali powiadomieni o kradzieży, jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który miał z nią związek. 19-latek odpowie teraz za kradzież blisko 400 kg ziemniaków. Do przestępstwa doszło na terenie giełdy warzywnej, a straty sięgnęły blisko 700 złotych. Jak mężczyzna wyjaśnił policjantom, ziemniaki sprzedał przypadkowej osobie za kwotę 400 złotych. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do komisariatu w Ożarowie Mazowieckim przyszedł właściciel jednego ze stoisk na giełdzie warzywnej i powiadomił o kradzieży 400 kg ziemniaków. Policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który miał związek z kradzieżą. Okazało się, że 19-latek ukradł 25 worków z ziemniakami o wartości około 700 złotych. Jak ustalili policjanci, mężczyzna sprzedał skradziony towar za 400 złotych przypadkowej osobie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, teraz o losie 19-latka zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/KPP Warszawa Zachód