Marihuanę uprawiał w piwnicy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuanę uprawiał w piwnicy

Pruszkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskiej oraz posiadanie marihuany. Domowa plantacja ukryta była w piwnicy. W trakcie przeszukania domu policjanci znaleźli dwa słoiki z suszem. Za te przestępstwa 31-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Na ślad domowej uprawy konopi indyjskiej w Brwinowie wpadli kryminalni z Pruszkowa. Funkcjonariusze zauważyli pojazd, którym miał poruszać się mężczyzna uprawiający marihuanę i zatrzymali go do kontroli. Po przedstawieniu się wezwali go, aby dobrowolnie wydał rzeczy, których posiadanie jest zabronione prawem. Nerwowe zachowanie 31-latka, podczas kontroli, znalazło wytłumaczenie podczas przeszukania domu.

W piwnicy budynku, w jednym z pomieszczeń, policjanci znaleźli namiot wyposażony w lampę i filtr oraz 12 doniczek z krzakami marihuany w różnych fazach wzrostu. Dodatkowo ujawnili dwa słoiki z suszem roślinnym, który po wstępnym badaniu testerem okazał się być marihuaną.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: posiadania marihuany oraz uprawę konopi. 31-latek przyznał się do zarzucanych czynów i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

kk/mb


 

  • Krzewy konopi innych niż włókniste w zabezpieczonej plantacji
  • Krzewy konopi innych niż włókniste w zabezpieczonej plantacji
  • Krzewy konopi innych niż włókniste w zabezpieczonej plantacji