Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

Data publikacji 15.04.2019

Policjanci z legionowskiej patrolówki zatrzymali Piotra M. Mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu nie mając uprawnień do kierowania. Dodatkowo 34-latek był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego i miał przy sobie marihuanę. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault.  Podczas kontroli dokumentów siedzącego za kierownicą 34-latka okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami oraz jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, gdzie ma do odbycia karę pozbawienia wolności za wcześnie popełnione przestępstwo. W toku dalszych czynności służbowych funkcjonariusze przy mężczyźnie znaleźli marihuanę.

Piotr M. został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadani środków odurzających. Odpowie również za kierowanie pojazdem nie mając do tego stosownych uprawnień. 34–latek zgodnie z dyspozycją sądu został już przewieziony do aresztu śledczego.

js/mb