Poszukiwany wpadł podczas kradzieży papierosów - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany wpadł podczas kradzieży papierosów

Data publikacji 02.04.2019

Policjanci z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież papierosów o wartości ponad 500 złotych w jednym ze sklepów na terenie dzielnicy. Po skontrolowaniu 43-latka okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności za przestępstwo popełnione w przeszłości. Teraz oprócz „odsiadki” grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Kolumbijskiej. Mężczyzna, który zabrał papierosy został zauważony przez pracownika ochrony. Na miejsce wezwano policję. Interweniujący mundurowi skontrolowali 43-latka i wówczas okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy przy Żeromskiego, gdzie usłyszał zarzut kradzieży mienia. Za to przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz z policyjnej celi trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi 12 miesięcy.

ks/mb