Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmieniała miejsca pobytu, poszukiwana wpadła w ręce kryminalnych

Data publikacji 29.03.2019

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 32-letnią kobietę, która była poszukiwana listem gończym w celu odbycia kary więzienia za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli w Warszawie została przewieziona do zakładu karnego.

Policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć kobietę poszukiwanego listem gończym. 32-latka  od jakiegoś czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie wydał za nią list gończy. Z informacji kryminalnych wynikało, że kobieta często „pomieszkiwała” u swoich znajomych. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej.

Kryminalni namierzyli 32-latkę i zatrzymali ją. Kobieta zaskoczona wizytą policjantów została doprowadzona do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją Sądu trafiła do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

esz/ms