Zarzuty za uszkodzenie dwóch samochodów - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za uszkodzenie dwóch samochodów

Data publikacji 29.03.2019

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o uszkodzenie dwóch samochodów. Jak wynika ze zgromadzonych materiałów, 32-letni Artur K. w jednym przypadku uderzał w dach, w drugim z kolei położył się na masce, uderzał i kopał w karoserię. Wartość powstałych strat to 4 tysiące złotych. 32-latek usłyszał dwa zarzuty.

Policjanci zostali wezwani w nocy na interwencję na Gocław. Na miejscu dwóch właścicieli samochodów zgłaszało uszkodzenia pojazdów, których miał dokonać prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna.

32-letni Artur K. został zatrzymany chwilę później, nie zdążył zbyt daleko odejść. Jak relacjonowali zawiadamiający, mężczyzna uderzał w samochody i kopał w nie. W jednym przypadku skupił swoją uwagę na dachu, natomiast w drugim położył się na masce i niszczył karoserię. 32-latek został zatrzymany trafił do policyjnej celi.

Właściciele złożyli zawiadomienie i zeznania, wartość zniszczeń w każdym z samochodów to 2 tysiące złotych. W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu śledczy zgromadzili materiał dowodowy i w efekcie Artur K. usłyszał dwa zarzuty uszkodzenia mienia.

ea/jw