Kryminalni odzyskali skradzioną toyotę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni odzyskali skradzioną toyotę

Data publikacji 29.03.2019

Kamil T. odpowie za kradzież toyoty. Został zatrzymany przez kryminalnych z Legionowa w kilka godzin po otrzymaniu zgłoszenia o utracie pojazdu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił pod policyjny dozór.

Kilka dni temu doszło do kradzieży toyoty z jednej z posesji na terenie Legionowie. Policjanci natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia zarówno sprawcy kradzieży, jak i odzyskania przez właściciela samochodu.

W wyniku prowadzonych czynności, kryminalni na terenie Warszawy zatrzymali 35-letniego mężczyznę i odzyskali skradzioną toyotę. Okazało się, że Kamil T. pod osłoną nocy, po wcześniejszym uszkodzeniu bramy wjazdowej na posesję, dokonał kradzieży pojazdu.

W toku dalszych czynności dochodzeniowcy ustalili, że tej samej nocy podejrzany wtargnął na jeszcze jedną posesję w Legionowie, gdzie usiłował dokonać kradzieży innego pojazdu, z którego skradł nawigację i halogeny.

Kamil T. trafił do policyjnej celi. W kolejnych dniach usłyszał zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia. Mężczyzna trafił pod dozór policyjny.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 pozbawienia wolności.

ea/js

  • Policjant z zatrzymanym