Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Woli wyjaśnili sprawę włamania i zatrzymali podejrzanego

Data publikacji 27.03.2019

Działania prowadzone przez policjantów operacyjnych wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli doprowadziły ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o kradzież z włamaniem do mieszkania. Straty zostały oszacowane na łączną kwotę ponad 23 tysięcy zł. Do zdarzenia doszło w styczniu ubiegłego roku. 45-letni Jarosław K. już usłyszał zarzuty, za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z Woli pracowali nad sprawą dotyczącą kradzieży z włamaniem do mieszkania. Do zdarzenia doszło w styczniu ubiegłego roku. Z informacji wynikało, że sprawca włamał się mieszkania poprzez wyłamanie wkładek zamka, następnie splądrował mieszkanie, z którego zabrał biżuterię, odzież i inne rzeczy. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 23 tysięcy złotych. Na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny, sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Żmudne czynności operacyjne pozwoliły wytypować mężczyznę i ustalić jego tożsamość. 45-letni mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy na Woli. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

ea/ms

  • Mężczyna zatrzymany przez policjantów