Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

40 flakonów perfum na kwotę prawie 5 tysięcy zł, 54-latka usłyszała zarzuty

Data publikacji 26.03.2019

Perfumy i artykuły kosmetyczne o wartości niemalże 5 tysięcy złotych były łupem kobiety w wieku 54 lat. Kobieta wpadła, kiedy kolejny raz przyszła do sklepu, gdzie wcześniej miała skraść perfumy. Podejrzana usłyszała zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów w związku z informacją, że jest tam kobieta, która została rozpoznana przez pracownika ochrony w związku z wcześniejszymi kradzieżami. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzewaną o kradzież jest 54- latka. Jej łupem były perfumy i artykuły kosmetyczne o wartości niemalże 5 tysięcy zł.

Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przewieźli ją do komendy. Policjanci z wydziału do walki  przestępczością przeciwko mieniu gromadzili materiał dowodowy. Okazało się, że jej łupem miało być łącznie 40 flakonów perfum oraz artykuły kosmetyczne, a do kradzieży miało dojść w lutym i w marcu. Podejrzana usłyszała zarzuty kradzieży.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ms