Zapraszamy mieszkańców Bielan do udziału w debacie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy mieszkańców Bielan do udziału w debacie

Data publikacji 25.03.2019

Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Bielany do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 29 marca 2019 roku o godz. 11.00 w Ratuszu Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy przy ul. Żeromskiego 29 Warszawie. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo seniorów, przemoc w rodzinie, a także bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych.

Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

W związku z tym, 29 marca 2019 roku o godz. 11.00 w Ratuszu Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy przy ul.Żeromskiego 29 Warszawie odbędzie się spotkanie, którego tematem będzie: bezpieczeństwo seniorów, przemoc w rodzinie, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, miejscach publicznych oraz w miejscu zamieszkania.

W spotkaniu zorganizowanym przez Radę i Zarząd Dzielnicy Bielany, Radę Seniorów Dzielnicy Bielany udział wezmą przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

ks/mm