Poszukiwana listami gończymi w rękach kryminalnych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana listami gończymi w rękach kryminalnych

Data publikacji 07.03.2019

Kryminalni z Pruszkowa zatrzymali 44-latkę, poszukiwaną listami gończymi przez sądy w Kwidzynie i Gdańsku. Zgodnie z dyspozycją sądu kobieta została przewieziona do aresztu śledczego, gdzie spędzi rok i cztery miesiące.

44-letnia mieszkanka Pruszkowa od pewnego czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Sądy Rejonowe w Kwidzynie i Gdańsku Południe wydały za kobietą listy gończe za przestępstwa kradzieży. Jednocześnie sąd w Warszawie zarządził ustalenie miejsca pobytu kobiety. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali kobietę w Warszawie na ul. Dembego.

Po czynnościach w pruszkowskiej komendzie 44-latka, zgodnie z dyspozycja sądu została osadzona w zakładzie penitencjarnym, gdzie spędzi rok i cztery miesiące.

Policjanci pruszkowskiej komendy przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.

kk/mb