Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjni wywiadowcy z Bemowa zabezpieczyli ponad 720 gramów narkotyków

Data publikacji 12.02.2019

Policyjni wywiadowcy z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ponad 720 gramów marihuany zostało zabezpieczone, 45-letni Paweł M. trafił do policyjnej celi. Podejrzany już usłyszał zarzut. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z bemowskiego komisariatu  podjęli interwencję wobec 45-letniego Pawła M. Z ich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie czynności okazało się, że 45-latek posiada w kieszeni kurtki kilka gramów marihuany. W trakcie dalszych czynności, podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez Pawła M.  wywiadowcy znaleźli ponad 700 gramów suszu roślinnego.

45-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Po wykonaniu czynności procesowych podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

ea/ms

  • Zabezpieczona marihuana

Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Ładowanie odtwarzacza...
1.91 MB
Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP