Poszukiwany od 12 lat, zatrzymany w samolocie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany od 12 lat, zatrzymany w samolocie

Data publikacji 12.02.2019

Bielańscy kryminalni na pokładzie samolotu relacji Nowy Jork- Warszawa zatrzymali 64-latka poszukiwanego od 12 lat listem gończym, za przestępstwo popełnione w przeszłości. Mężczyzna zmienił miejsce w samolocie, próbując tym wprowadzić w błąd policjantów. Poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego.

Policjanci z Bielan ustali, że poszukiwany od 12 lat mężczyzna, będzie w najbliższych dniach wracał do Polski. O 12.45 funkcjonariusze weszli na pokład samolotu relacji Nowy Jork- Warszawa, którym miał wracać poszukiwany. Mężczyzna w międzyczasie zmienił miejsce siedzące w samolocie, próbując tym wprowadzić w błąd policjantów. Bardzo szybko policjanci ustalili, gdzie przesiadł się poszukiwany.

64-latek poszukiwany był listem gończym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza, w celu tymczasowego aresztowania za znęcanie się nad rodziną.

Poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.

ea/ek

  • Policjanci prowadzą zatrzymanego poszukiwanego

Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Ładowanie odtwarzacza...
1.67 MB
Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP