Narkotyki ukryte były w skrzynce z licznikiem prądu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukryte były w skrzynce z licznikiem prądu

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ponad 100 porcji handlowych amfetaminy ukryte było w warsztacie samochodowym w skrzynce z licznikiem prądu. Kolejną dilerkę z tym samym narkotykiem i wagę do porcjowania policjanci znaleźli w szufladzie biurka. Za to przestępstwo 27-letniemu Wojciechowi R. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Blisko 100 gramów amfetaminy, co stanowi około stu porcji handlowych tego narkotyku znaleźli i zabezpieczyli policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego. To efekt ich pracy operacyjnej i porannego „nalotu” na jeden z warsztatów samochodowych.

Większość „towaru” zapakowana w worek foliowy z zapięciem strunowym ukryta była w skrzynce z licznikiem prądu, kolejna dilerka i elektroniczna waga do porcjowania schowane były w szufladzie biurka. Na miejscu kryminalni zastali 27-letniego Wojciecha R., który przyznał się do posiadania amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany, a śledczy postawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

rsz/mb

 

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki i waga do porcjowania
  • Miejsce, w którym ukryta była amfetamina