Odpowie za posiadane znacznej ilości narkotyków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadane znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 06.12.2018

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci z Bielan zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma amfetaminy, ponad 230 gramów marihuany, prawie 60 gramów kokainy i prawie 14 tysięcy zł. za poczet przyszłych kar i grzywien. 26-latek usłyszał zarzut i teraz za to przestępstwo może grozić mu kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Bielan nad sprawą pracowali kilka tygodni. Z ich ustaleń wynikało, że młody mężczyzna związany jest ze środowiskiem narkotykowym. Kilka dni temu zorganizowali działania, w wyniku których, w rękach policjantów znalazł się 26-latek. Mężczyzna w kieszeni kurtki i bieliźnie schował torebki foliowe z różnego rodzaju środkami odurzającymi.

W mieszkaniu, na Ursusie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma amfetaminy, ponad 230 gramów marihuany, prawie 60 gramów kokainy i prawie 14 tysięcy zł. za poczet przyszłych kar i grzywien

26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to przestępstwo może grozić mu kara do 10 lat więzienia.

ek/esz