Rozpoznany przez ochroniarza, zatrzymany przez policjantów - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznany przez ochroniarza, zatrzymany przez policjantów

Data publikacji 29.10.2018

Zarzut za kradzież usłyszał w komisariacie na Białołęce 22-letni Paweł S. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak rozpoznał go ochroniarz z miejscowej drogerii. 22-latek kilka dni wcześniej miał dokonać kradzieży perfum o wartości ponad 550 złotych. Był również poszukiwany przez policjantów z komisariatu w Wesołej. Paweł S. usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

Policjanci z Białołęki zostali wezwani do miejscowej galerii. Ochroniarz jednej z drogerii wskazał im mężczyznę, którego rozpoznał, jako sprawcę kradzieży sprzed kilku dni. Paweł S. miał ukraść flakon markowych perfum o wartości ponad 550 złotych. Funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mężczyznę do wyjaśnienia.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że młody mężczyzna jest poszukiwany przez policjantów z Wesołej do sprawy włamania.

Dochodzeniowiec przeanalizował materiał dowodowy i przedstawił 22-latkowi zarzut kradzieży. Paweł S. podczas przesłuchania przyznał się do tego przestępstwa i wyjaśnił, że skradzione perfumy sprzedał w lombardzie.

po/mb