Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana listem gończym ukryła się w łazience, trafiła już do zakładu karnego

Data publikacji 11.10.2018

Po kilku godzinach policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli przy udziale strażaków „weszli” do mieszkania kobiety poszukiwanej przez organy ścigania w celu odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 44-latka ukryła się w łazience i liczyła, że w taki sposób uniknie odpowiedzialności. Sylwia G. została zatrzymana, zgodnie z dyspozycją sądu trafiła do zakładu karnego.

44-latka od jakiegoś czasu ukrywała się. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli wydał za nią list gończy w celu odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności w związku z przestępstwem  z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci z zespołu poszukiwań wiedzieli, że kobieta zmienia miejsca pobytu. Wiedzieli też, że chwilowo będzie przebywać w mieszkaniu na Bemowie. Na miejscu wielokrotnie pukali do drzwi, których nikt nie otwierał. Słyszeli jednak, że wewnątrz znajduje się osoba. Po kilku godzinach wezwali straż pożarną. Strażacy wyważyli drzwi od mieszkania. Kobieta ukryła się w łazience, a policjantom tłumaczyła, że skryła się tam, bo liczyła, że uniknie odpowiedzialności.

Kobieta została doprowadzona do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafiła do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

ea/ms

  • Jednostka ratowniczo-gaśnicza na miejscu, gdzie zatrzymano poszukiwaną kobietę
  • Zatrzymana przez policjantów poszukiwana kobieta